AQUEL EESTI OÜ on aastal 2003 asutatud ettevõte, mille põhiliseks tegevusalaks on veeseadmete hulgi- ja projektimüük.

Aastal 2020 avasime e-poe kus saab osta üksiktooteid, millede valikut uuendame vastavalt nõudlusele.

Alates 2004 aastast oleme BLUEFILTERS GROUP ametlik esindaja Eestis. BLUEFILTERS kaubamärki kandvate toodete nimistusse kuuluvad erinevad veepuhastusseadmed, filtrite vahetuselemendid ning RO seadmete komponendid mis on leidnud tunnustust nii Euroopas kui ka Ameerika mandril.
Aastast 2009 on meil au esitleda Eesti tarbijale Tšehhi sanitaarelektroonika suurtootjat SANELA spol. s r.o. Firma tegevuse põhisuunaks on puutevabade segistite, duššide ja loputusseadmete tootmine. Neid tooteid kasutatakse ühiskondlike hoonete sanitaarruumides, erasektoris ning ka tervishoiu ja HORECA asutustes. SANELA toodete kvaliteeti kinnitab nende kasutamine 2006 (Saksamaa/Šveits) ja 2010 (Lõuna-AafrikaVabariik) aasta jalgpalli MM-istaadionitel.

 

2012 aastast pakume sisekujundajatele, ehituskauplustele ning sisustus- ja köögisalongidele DEANTE ja WasserKRAFT sanitaartehnikat ja vannitoa aksessuaare. WasserKRAFT segistid ja vannitoatarvikud toodetakse kvaliteetsetest materjalidest kõrgtehnoloogilistel seadmetel pideva kvaliteedikontrolli järelvalve all, mis annab tootjale teenitud õiguse tunda uhkust ja olla kindel oma toodete kvaliteedis ja töökindluses. DEANTE kaubamärk on köökide ja vannitoa sisustustoodete kvaliteedi sünonüüm, mida tunnistab nende toodete tunnustamine paljudes riikides. ISO 9001:2000 sertifikaat annab kinnitust töötajate hoolsusest ja kõrgetest normidest kinni pidamisest DEANTE tootmisüksustes. Kaasaegsed tehnoloogilised lahendused ning kvaliteetsed materjalid võimaldavad kinnitada DEANTE toodete vastupidavust ja pikaajalist kasutusiga.

2020 aastast pakume 15 aastase töökogemusega Axis Kitchen-i valamuid ja köögisegisteid. Erinevates värvides komposiitvalamuid valmistatakse  tugevast ja vastupidavast AXIGRAN materjalist mis tagab valamute pikaaegse kasutuse.

Meie soov on pakkuda oma partneritele kindla kvaliteediga tooteid võimalikult soodsa hinnaga.